Jdi na obsah Jdi na menu
 


Energie v repre – dobrá zkušenost, ale velké zklamání provedlo naše chlapce Švédskými hrami.

10. 2. 2009

Naši karlovarští borci odletěli do Stockholmu, aby podpořili českou reprezentaci a ukázali, jak moc boří jsou. To se jim povedlo i nepovedlo.

 

Venca Skuhravý – středový forvard, karlovarský kapitán a silná osobnost na ledové ploše i v kabině. Venca dostal prostor pouze ve dvou zápasech ze tří, ale ve všech předvedl svou bojovnost, odhodlání a bohužel i pár faulů L. Ale na své hokejové konto si v tomto turnaji, kromě pár trestných minut, také připsal druhou asistenci na Kůrkův gól. Dle mého laického názoru předvedl dobrý výkon, který je dobré alespoň dobrým slovem pochválit a věnovat pěkný úsměv.

 

Péťa Kumstát – pravý forvard, jedna ze sokolovských věží, věrný kamarád a hokejista, který se umí radovat z každičkého gólu jeho týmu. Dalšího takového by jste těžko na světě hledali. Náš energetický dlouhán se ukázal nejen ve své obvyklé funkci pravé ruky Venci Skuhravého, ale předvedl se také sólově v zápasu s Ruskem a navíc na postu beka. Petr si připsal na své reprezentační konto asistenci na Kůrkově gólu, spolu se Skuravým. Pro mnohé energetiky byla Petrova hra velice překvapivá, protože se normálně nepouští do mnoha osobních soubojů, ale nyní tomu bylo jinak. Strkanic u mantinelů se zúčastňoval téměř v pravidelných intervalech a vyhrál každé bully. Tak co k tomu říci. Jedině snad jen tak dál chlapče!!! ;)

 

Ondra Němec – vynikající bek a usměvavý kluk. Z energetické čtveřice nejúspěšnější. V souboji s Ruskem prostřelil svou dělovkou od modré brankaře Barulina. Krásný to výkon!!! Ondra se v očích trenéra Růžičky asi blýskl nejvíc a v tom nejlepším světle a myslím si, že nejen v jeho očích, i sportovní moderátoři a experti jeho výkony velice chválili a opravdu bylo proč!!! Ondrovy výkony jsou stabilně velice kvalitní a jeho odhodlání a chuť pro hru je nádherná. Tak Ondru musíme jenom chválit, chválit a chválit a podporovat ho v jeho výkonech!!! Tak Ondrášku stejně jako Petrovi, hodně štěstíčka a jen tak dál!!!

 

Lukášek Mensátor – náš nejkrásnější gólman, karlovarská jistota a mladá krev českého hokeje. Čtyřiadvacetiletý sokolovský rodák se mohl ukázat pouze v jednom zápasu, ale předvedl také spoustu krásných zákroků, sice se mu zápas nevyvedl podle jeho představ a po zápasu na sebe nešetřil tvrdou kritikou a projevil obavy, zda mu trenér ještě poskytne nějakou novou šanci na reprezentaci. Jak je normální hráč chce být vždy co nejlepší a co nejlépe svůj tým podržet a předvádět stejné výkony s jiným týmem, jako s tím svým domácím, ale když chybí to štěstíčko… tak sebelepší výkon a vůle bohužel nestačí. Tak vzkaz i pro Tebe Luky!!! Nevěš hlavu, máš na to zlato naše!!! Protože ty na to máš a navíc jsi mladý hráč, tak se na ten stupínek, který Ti podle Tebe chybí, dostaneš a budeš prostě nej!!! Ne budeš pro nás už jsi!!!

 

František Skladaný – slovenský forvard se blýskl v barvách své vlasti a v zápasu s Běloruskem skóroval. Tak co k tomu dodat. Ferdo jsi nej!!!

 

M. D.  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář