Jdi na obsah Jdi na menu
 


Energie veze domů dvě výhry!!!

3. 3. 2009

Energie vybojovala dvě cenná vítězství na ledě soupeře!!

 

Karlovarští borci zatli zuby a vezou domů z Litvínova dvě cenná vítězství. Přes velkou nervozitu brankaře Mensatora, který se stal v pondělí v 16 minutě první třetiny otcem malého Lucase, a zlomeninou klíční kosti obránce Dobrotě, se povedlo vše dotáhnout do toho nejlepšího konce!!

Sice se oba zápasy hrály až do samostatných nájezdů, ale jedno je jasné, Energie má dvě výhry a to mluví za vše. Tyto utkání byla velice atraktivní hlavně pro domácí, protože litvínovský srdcař Jirka Šlégr nastoupil do obou utkání jako velká posila svého týmu. Přes veškerá varování lékařů a prosby rodiny, Jirka odhodlaně nastoupil a na výhrůžky karlovarských, že i přes jeho zdravotní stav ho nijak šetřit nehodlají, odpověděl s úsměvem, že on své soupeře také ne!!! A také se tak stalo… po vypjatých bojích, nespočtem faulů z obou stran, velkých nervech a bohužel i zraněních, úvodní dva zápasy skončili lépe pro chlapce v bílo-zelené.

Pro energetiky to je krásná zpráva, už se můžeme jenom těšit na páteční a sobotní boje a doufat, že tato brilantně započatá série bude úspěšná pro nás a nic nám nebude stát v dalším postupu.

Kvůli zranění beka Míši Dobrotě trenér Paleček povolal z Mostecké farmy mladého Schmidta, tak jen můžeme doufat, že se hokejové mládí vyřádí a ukáže co všechno v sobě ukrývá ;-). Oba zápasy se také neobešly bez mnoha faulů a vyloučení. Některé zákroky hráčů z obou stran, byly z mého pohledu fanouška, úplně zbytečné a hloupé, ale takový je hokej. Ale osobní tresty, byly vážně hloupé, ale co se dá dělat… co si hráči vymyslí to mají.

Jinak mnoho zdaru Vám přeji mnoho zdaru v dalších bojích hoši energetický!!! J

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář